goup

Запрошення іноземця (від юридичних осіб)

Будемо раді допомогти в оформленні запрошення для нерезидента від юридичної особи (бізнес запрошення). Зробимо роботу віддалено, при цьому:

 • Безкоштовно проконсультуємо
 • Складемо коректний текст запрошення
 • Оформимо за 1 годину незалежно від місця реєстрації запрошуючої сторони

Замовте зараз: +380(98)1000-176

Завдання

У Вас багато бізнес партнерів за кордоном, і Ви маєте намір провести консультації, переговори, організувати спільні проекти в Україні, але не знаєте:

 • Як оформити візу для відвідування України?
 • Як виробити бізнес запрошення іноземцеві в Україну?
 • Які документи і куди подавати?

У нас є відповідь на ці і багато інших питань!

Оптимальне рішення

Виходом з даної ситуації буде оформлення бізнес запрошення на кожного з іноземних партнерів.

З квітня 2017 року більше немає необхідності звертатися до Державної міграційної служби за місцем реєстрації компанії для проходження довгої і витратної процедури з отримання запрошення.

Тепер досить підготувати правильно сформульовану заяву – запрошення, проставити підпис керівника та печатку компанії. По цих запрошеннях в консульстві України в країні громадянства іноземні партнери можуть оформити короткострокову візу.

Віза видається для в'їзду і знаходження на території України не більше 90 діб впродовж шести місяців, може бути разова, двох- і багаторазова.

 

Команда наших фахівців допоможе Вам підготувати і правильно оформити заяву - запрошення (незалежно від юридичного або фактичного місця знаходження Вашої компанії та надасть БЕЗКОШТОВНУ консультацію з кожного індивідуального питання!

Ви можете зайнятися оформленням запрошення самостійно або довіритися нашим юристам, які мають величезний досвід роботи у міграційній сфері – з 2008 року!

 

Довірте рішення Ваших проблем професіоналам!

Переваги роботи з нами

 • Наші юристи на додаток до вищої юридичної освіти вивчили "від і до" практичну сторону питання
 • Ми підготуємо правильний текст заяви - запрошення з першого разу
 • Ви уникнете відмови з видачі візи у зв'язку з неправильним оформленням запрошення
 • Ви уникнете витрат з багаторазового пересилання запрошення за кордон
 • Ми проконсультуємо Вас безкоштовно
 • І, нарешті, найкраща характеристика нашої роботи - це наші клієнти

 

Звертайтеся і ми гарантовано досягнемо бажаного Вами результату!

Докладний опис послуги

Правила оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію регулюються Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 118.

 

Згідно із Постановою запрошення – це документ, який є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном короткострокової візи.

Короткострокова віза (віза типу С) оформляється іноземцям і особам без громадянства для в'їзду в Україну, якщо строк їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду.

Для оформлення візи в Україну юридичні особи, які виступають стороною, що запрошує, повинні надати в консульській установі України за кордоном запрошення, що оформлене на офіційному бланку, яке повинне містити номер в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, реєстраційний номер, дату та інші необхідні реквізити, що передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 118 .

 

ВАЖЛИВО

Наразі спеціалісти компанії ЮСТІКОН можуть допомагати з оформленням тексту запрошення для візи типу «С» по всій території України.

Законодавство

Постанова Кабінету Міністрів України №118, від 01.03.2017 «Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію».

Вартість стандартного пакету послуг

Запрошення іноземця (від юридичних осіб) 1 р. д. 1 000 грн

Переглянути весь прайс-лист

Перелік документів, необхідних для оформлення запрошення від юридичної особи

# Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1 Інформація про назву та код юридичної особи
2 Паспортний документ іноземця Копія

* Ю - Юстікон, К - Клієнт

Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з питань оформлення запрошення від імені юридичної особи.

Відповіді на найпопулярніші питання за послугою "Запрошення іноземця (від юридичних осіб)"

В наступному місяці ми організовуємо консультації з бізнес партнерами (це громадяни Туреччини і ОАЕ). Ваша компанія могла б посприяти в отриманні запрошення іноземців в Україну? Запрошення потрібні наступного тижня.

ЮК «ЮСТІКОН» буде рада надати Вам послуги з оформлення запрошень для іноземних бізнес партнерів в найкоротший строк.

Звертаю Вашу увагу, що згідно п. 13 Постанов КМ України № 567 від 01.07.2011р. «Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду до України і транзитного проїзду через її територію» короткострокова віза громадянам Турецької Республіки оформляється без представлення відповідних запрошень.

Що стосується громадян ОАЕ, то для оформлення запрошення від кожного потрібна скан копія паспорта. Запрошення буде отримано в строк 3-4 р.д.

У нашої фармацевтичної компанії в грудні 2013 року закінчилася дія картки обліку в Міграційній службі і ми її не продовжили. Як можна продовжити картку і зробити запрошення, щоб через 10 днів вже вони потрапили в консульство?

На даний момент Міграційна служба для оформлення запрошень не вимагає облікову картку, тому ми можемо відразу подавати документи на запрошення. Термін оформлення - від 3х р.д.

У нас у ВВІРІ вимагають довідку про те, що на рахунку компанії є 100 тис грн. Це правомірна вимога для того, щоб зробити запрошення в Україну для трьох партнерів з ЮАР?

Ця вимога Міграційної служби законна. Проте цю довідку можна замінити листом-зобов'язанням або банківською гарантією на таку суму.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 884 від 04.12.2013 р. «Про затвердження Порядку підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців і осіб без громадянства для в'їзду до України, перебувань на території України, транзитного проїзду через територію України і виїзду за її межі і визначення розміру такого забезпечення» запрошуюча сторона повинна мати кошти в 20 - кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого в Україні на день в'їзду на одного іноземця з розрахунку на місяць.

Закон «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 16.01.2014 №719 – VII (стаття 7) встановлює розмір прожиткового мінімуму в сумі 1176 гривень з 1 січня, 1207 гривень з 1 липня, 1256 гривень з 1 жовтня.

Тобто сума на Вашому рахунку залежить від кількості днів, на яку Ви хочете запросити гр-н ПАР.

Якщо термін перебування/ іноземця в Україні становить менше або більше, ніж один місяць, вказана сума ділиться на середньоарифметичну кількість днів місяця (30 діб) і множиться на планову кількість днів перебування (до цієї суми додається п'ять днів).

Відгуки та коментарі

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти

Пов'язані послуги