goup

Запрошення іноземця (від фізичних осіб)

Будемо раді допомогти в оформленні запрошення для нерезидента від фізичної особи (приватне запрошення). Зробимо роботу віддалено, при цьому:

  • Безкоштовно проконсультуємо
  • Складемо коректний текст запрошення
  • Оформимо за 1 годину незалежно від місця реєстрації запрошуючої сторони

Замовте зараз: +380(98)1000-176

Завдання

Ви громадянин України або легальний іммігрант і у вас виникла необхідність допомогти нерезиденту (родич, друг, бізнес-партнер і т.п.) в оформленні візи на в'їзд в Україну.

Легальний іммігрант - особа, що прибула в країну легальним чином на постійне місце проживання або на тимчасову роботу.

 

Оптимальне рішення

Гостьове (приватне) запрошення є найпоширенішим та найпопулярнішим!

Основне призначення візи по гостьовому (приватному) запрошенню від фізичної особи - це відвідування іноземцями друзів і родичів на території України. Часто за гостьовими запрошеннями приїжджають іноземці для вступу в шлюб з громадянкою (громадянином) України. Віза видається для в'їзду і перебування на території України не більше 90 діб протягом шести місяців; може бути разова, дво- та багаторазова.

 

З квітня 2017 року більше немає необхідності звертатися до Державної міграційної служби за місцем прописки для проходження довгої і витратної процедури з отримання запрошення.

Тепер досить підготувати правильно сформульовану заяву і завірити її в нотаріальній формі.

Команда наших фахівців допоможе Вам підготувати і правильно оформити заяву - запрошення (незалежно від місця Вашого проживання і прописки), організує його завірення у нотаріуса (за умови, що Ви перебуваєте в Києві) і надасть БЕЗКОШТОВНУ консультацію з кожного індивідуального питання!

Ви можете зайнятися оформленням запрошення самостійно або довіритися нашим юристам, які мають величезний досвід з міграційних питань - з 2008 року!

 

Довірте вирішення Ваших проблем професіоналам!

Переваги роботи з нами

  • Наші юристи на додаток до вищої юридичної освіти вивчили "від і до" практичну сторону питання
  • Ми підготуємо правильний текст заяви - запрошення з першого разу
  • Ви уникнете відмови з видачі візи у зв'язку з неправильним оформленням запрошення
  • Ви уникнете витрат з багаторазового пересилання запрошення за кордон
  • Ми проконсультуємо Вас безкоштовно
  • І, нарешті, найкраща характеристика нашої роботи - це наші клієнти

Звертайтеся і ми гарантовано досягнемо бажаного Вами результату! 

Докладний опис послуги

Правила оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію регулюється Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 118.

Запрошення - це документ, який є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном візи для подорожі на територію України.

Залежно від мети поїздки в Україну візи можуть поділятися на:

транзитну візу (позначається літерою «В» і дає право для транзитного проїзду через територію України);

короткострокову візу (позначається літерою «C», про неї буде написано далі);

довгострокову візу (позначається літерою «D», оформляється іноземцям та особам без громадянства для в’їзду в Україну з метою оформлення документів, що дають право на перебування або проживання в Україні на строк, що перевищує 90 днів).

Короткострокова віза (віза типу С) оформляється іноземцям та особам без громадянства для в'їзду в Україну, якщо термін їх  перебування в Україні не перевищує 90 днів впродовж 180 днів з дати першого в'їзду.

Короткострокова віза оформлюється як разова, дво- та багаторазова, як правило, на шість місяців або період, зазначений у документах, що є підставою для оформлення такої візи, але не більш як на п’ять років. При цьому строк дії візи не може перевищувати строк дії паспорта.

 

Для того, щоб оформити запрошення в Україну фізичні особи, які виступають стороною, що запрошує, можуть звернутися за правовою допомого до спеціалістів компанії ЮСТІКОН і без витрачання зайвого часу  отримати готовий текст запрошення.

Достатньо підійти до нашого нотаріуса для підписання тексту заяви-запрошення.

 

ВАЖЛИВО

Наразі спеціалісти компанії ЮСТІКОН можуть допомагати з оформленням тексту запрошення для візи типу «С» по всій території України.

 

Законодавство

Постанова Кабінету Міністрів України №118, від 01.03.2017 «Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію»

Вартість стандартного пакету послуг

Запрошення іноземця (від фізичних осіб) За 1 р. д. в м. Києві (включаючи нотаріальні послуги) 850 грн.
За 1 р. д. за межами Києва 500 грн.

Переглянути весь прайс-лист

Перелік документів, необхідних для оформлення запрошення від фізичної особи

# Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1 Паспортний документ приймаючої особи Копія 1,2 сторінки та адреса проживання
2 Посвідка на тимчасове або постійне проживання в Україні Копія За умови, що приймаюча сторона - іноземний громадянин
3 Паспортний документ іноземця Копія

* Ю - Юстікон, К - Клієнт

Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з питань оформлення запрошення нерезидента від фізичної особи.

Відгуки та коментарі

Читати далі
Олександра
18/10/2017

Що потрібно для оформлення гостьового запрошення для громадянина Єгипту?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрий день. Для оформлення запрошення необхідно розуміти хто являється приймаючою стороною: фізична особа чи компанія?

Діана
23/05/2017

Доброго дня! Моя мати (українка) працює в Москві,влітку приїде до дому,і хоче запросити друга з Іраку погостити у нас. Чи можу я від її імені оформити в юриста запрошення,чи це повинна робити тільки вона?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день, Диана. Для оформления приглашения принимающая сторона должна подойти к нотариусу для подписания заявления. От имени мамы Вы не можете подписать такое заявление у нотариуса, но мы можем оформить приглашение - заявление от Вашего имени. С уважением, Екатерина (098) 1000-176

Olga
23/05/2017

Добрий день! На сайті http://dmsu.gov.ua/ вказано, з 16.04.2017 не потрібно оформлювати запрошення в ДМС. А потрібна тільки заява засвідчена нотаріально. Мене цікавить запрошення від фізичної особи і що для цього потрібно згідно нових законодавчих вимог. Ваші юристи оформлюють такі запрошення і яка їх вартість згідно нових змін в законодавстві? Наперед дякую!

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день, Ольга. Действительно, с 16.04.2017 года ГМС не оформляет приглашения. На данный момент для открытия краткосрочной визы по приглашению физического лица достаточно предоставить заявление от этого физического лица. заверенное нотариально, и копию паспорта приглашающей стороны. Наша компания может помочь Вам в оформлении заявления-приглашения. Для этого нам необходима копия паспорта иностранца и копия Вашего паспорта (при подписании заявления нотариусу нужно предоставить оригинал Вашего паспорта). С уважением, Екатерина (098) 1000-176

Олександра Власова
17/02/2017

мені потрібно запрошення для друга з Йорданії. Яка сума повина бути на банківському рахунку

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Олександра, доброго дня. Сторона, яка запрошує, повинна мати кошти в 20 - кратному розмірі прожиткового мінімуму, установленого в Україні на день в'їзду в Україну, на одного іноземця розраховуючи на місяць. Якщо термін перебування іноземця або особи без громадянства в Україні становить менше або більше одного місяця, зазначена сума ділиться на середньоарифметичну кількість днів місяця (30 діб) і множиться на планову кількість днів перебування ( до цієї суми додається п'ять днів). Тобто на день перебування іноземця у Вас має бути не менше 1070 грн на рахунку. З повагою, Катерина

Veronika Vrublevska
21/08/2016

Мені потрібно запрошення для друга з Алжиру. Він планує перебувати в Україні близько 10 днів. Скільки буде коштувати запрошення? І яка сума повинна бути на банківському рахунку?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Наша компанія може допомогти Вам в оформленні запрошення гр-на Алжиру за умови Вашої реєстрації в Києві. Вартість наших послуг - 1500 грн, строк - 20 р.д., 2500 грн -5 р.д. На рахунку має бути близько 10 000 грн. З повагою, Катерина (098) 1000-176 (093) 1000-176

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти

Пов'язані послуги