goup

Запрошення іноземця (від фізичних осіб)

Будемо раді допомогти в оформленні запрошення для нерезидента від фізичної особи (приватне запрошення). Зробимо роботу віддалено, при цьому:

 • Безкоштовно проконсультуємо
 • Складемо коректний текст запрошення
 • Оформимо за 1 годину незалежно від місця реєстрації запрошуючої сторони

Замовте зараз: +380(98)1000-176

Детально про послугу

Що таке запрошення іноземця від фізичної особи?

Запрошення іноземця від фізичної особи (приватне запрошення) – це нотаріально посвідчена заява, яка є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульстві України за кордоном короткострокової візи типу С для в’їзду в Україну.

Для чого іноземцю необхідно запрошення від фізичної особи?

Запрошення від фізичної особи є одним з документів, які іноземцю потрібно подати до дипломатичного представництва або консульства України за кордоном для оформлення короткострокової візи типу С (так звана гостьова чи приватна віза).

Що таке короткострокова віза типу С?

Короткострокова віза типу С оформляється для в’їзду в Україну як разова, дво- та багаторазова, як правило, на шість місяців або період, зазначений у документах, що є підставою для оформлення такої візи, але не більш як на п’ять років. Період, на який можна запросити іноземця не може перевищувати 90 днів протягом 180 днів. Строк дії візи не може перевищувати строк дії паспорта.

Хто може запросити іноземця в Україну?

Право запросити іноземця в Україну мають громадяни України або іноземці, з посвідкою на постійне/тимчасове проживання в Україні.

Чи потрібно звертатися до ДМС України для оформлення запрошення?

З 1 квітня 2017 року більше немає необхідності звертатися до Державної міграційної служби за місцем реєстрації (прописки) для проходження довгої і витратної процедури з отримання запрошення.

Тепер досить правильно оформити заяву-запрошення і посвідчити її нотаріально.

Наша компанія підготує для Вас запрошення та допоможе правильно його оформити (незалежно від місця Вашого проживання і прописки), організуємо посвідчення у нотаріуса (за умови, що Ви перебуваєте в Києві) та БЕЗКОШТОВНО проконсультуємо з кожного індивідуального питання!

Законодавство

Постанова Кабінету Міністрів України №118, від 01.03.2017 «Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію»

Перелік документів, необхідних для оформлення запрошення від фізичної особи

# Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1 Паспортний документ приймаючої особи Копія 1,2 сторінки та адреса проживання
2 Посвідка на тимчасове або постійне проживання в Україні Копія За умови, що приймаюча сторона - іноземний громадянин
3 Паспортний документ іноземця Копія сторінку з особистими даними та, якщо іноземець раніше отримував українську візу, копію сторінки з цією візою
4 Картка платника податків (ІНН) Копія
Крім документів, що зазначені вище, потрібно надати такі дані:
1
 •  вичерпну інформацію щодо адреси проживання іноземця за кордоном;
 • вказати, де іноземець буде проживати в Україні та
 • зазначити дати чи період, на який іноземець запрошується.

* Ю - Готує компанія ЮСТІКОН, К - Надає клієнт

Вартість наших послуг

Запрошення іноземця (від фізичних осіб) за 1 р.д. в м.Київ, включно з нотаріальними послугами 900 грн
за 1 р.д. за межами Києва 500 грн

Переглянути весь прайс-лист

Що входить у наші послуги

 • Консультації з питань оформлення запрошення іноземця від фізичної особи
 • Підготовка тексту заяви-запрошення іноземця в Україну
 • Засвідчення заяви-запрошення у нотаріуса (тільки в м.Київ)

5 причин замовити у нас

 • Проконсультуємо безкоштовно
 • Підготуємо правильний текст заяви-запрошення з першого разу
 • Ви уникнете відмови у видачі візи в зв'язку з неправильним оформленням запрошення
 • Ви уникнете витрат з багаторазового пересилання запрошення за кордон
 • Маємо досвід з 2008 року, що цінують наші  клієнти

Відповіді на найпопулярніші питання

Чи є необхідність приїжджати до вас у офіс з усіма копіями документів для оформлення запрошення?

Ні, Ви можете просто надіслати нам скан-копії чи фото документів з переліку, а ми підготуємо для Вас запрошення. Ваша особиста присутність необхідна лише при посвідченні нотаріусом Вашого підпису на бланкові заяви-запрошення. При відвіданні нотаріуса з собою потрібно мати паспортний документ та ІНН.

Якщо у мене посвідка на тимчасове проживання в Україні чи можу я оформити запрошення?

Так, в такому разі можна оформити запрошення, але варто мати на увазі, що якщо запрошуючою стороною є особа, яка проживає в Україні на основі посвідки на тимчасове проживання, то період, який зазначається в запрошенні для відвідання іноземцем України, не може перевищувати термін дії посвідки.

Чи можна, щоб іноземець проживав під час відвідання України у готелі?

Так, у такому разі потрібно надати до консульської установи чи дипломатичного представництва України копію броні у готелі, де буде проживати іноземець. Бронювати номер у готелі необхідно на весь період, який приймаюча сторона вказує у запрошенні.

Чи можна надіслати запрошення електронною поштою у посольство/консульство? Як можна переслати запрошення за кордон?

Для оформлення візи іноземцю необхідно надати у консульську установу чи дипломатичне представництво оригінал нотаріально засвідченої заяви-запрошення з копією паспорта громадянина України чи посвідки на тимчасове/постійне проживання приймаючої сторони. Переслати запрошення можна будь-якою міжнародною поштою, наприклад, DHL, Pony Express, Aramex і т.п.

Чи потрібно робити запрошення для громадян безвізових країн?

Громадяни країн, з якими у України встановлено безвізовий режим можуть знаходитись на території України до 90 діб протягом 180 діб без отримання візи. Необхідності в отриманні запрошення в такому випадку немає, проте, останнім часом при перетині кордону прикордонники просять підтвердити мету поїздки, що можна зробити пред’явивши запрошення. Отже, оформляти запрошення, наприклад росіянам чи білорусам хоч і не обов’язково але бажано.

Якщо робити запрошення, чи потрібно надавати документ, що підтверджує фінансове забезпечення?

Для оформлення запрошення пред'являти документ, який підтвердить фінансове забезпечення запрошуючої сторони не потрібно. На рахунок необхідності надання такого документу для оформлення візи слід уточнювати у конкретному посольстві/консульстві України за кордоном.

Відгуки та коментарі

Читати далі
Жанна
23/05/2018

Здравствуйте! Можно ли при оформлении приглашения у нотариуса предоставить копию документа гостя (РФ) в электронном виде?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Да, при оформлении приглашения у нотариуса достаточно качественной скан-копии удостоверяющего личность документа иностранца.

Галина
21/05/2018

Добрий ранок! Скажіть, будь ласка, я можу пригласити людину із іраку? Я живу в чернігівські області в селі. Які документи мені потрібно?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Так, Ви можете запросити іноземця з Іраку. Для оформлення запрошення, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном. Вартість оформлення – 500 грн. Додатково запрошення, надане в електронному варіанті, слід завірити в будь-якого нотаріуса за місцем Вашого територіального перебування.

Люба
16/05/2018

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, я не работаю официально, хочу пригласить к себе знакомую (с детьми) с Египта, возможно ли это и сколько это будет стоить? и какие документы мне нужно предоставить? спасибо

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Да, Вы можете пригласить гражданина Египта, стоимость наших услуг – 500 грн. Если Вы проживаете в Киеве, можете воспользоваться услугами нашего нотариуса по заверению приглашения – 400 грн (в сумме – 900 грн). Вам нужно предоставить на нашу электронную почту (corp@justicon.ua(sad) - копию своего паспорта и ИНН - копию паспорта иностранца - запланированный срок пребыаания иностранца (с даты по дату) - адрес проживания иностранца за границей.

Марина
16/05/2018

Добрый вечер,подскажите пожалуйста а если иностранец не покидает страну по приглошению что ему грозит?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Если иностранец нарушает сроки пребывания, определенные приглашением и соответствующей визой, он становится нелегалом на территории Украины. При выезде с Украины на него будет составлен протокол о административном правонарушении, сумма штрафа составляет от 510 грн до 850 грн, а на принимающую сторону - от 1700 грн. до 5100 грн.

Надія.
15/05/2018

ДОБРОГО ДНЯ. Підкажіть будь ласка .Як правильно зробити запрошення другу.який проживає в країні АЛЖИР. Раніше не відвідував Україну.Я проживаю у Івано-Франківській області.ДЯКУЮ.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Для оформлення запрошення громадянину Алжиру, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном. Вартість оформлення – 500 грн. Додатково запрошення, надане в електронному варіанті, слід завірити в будь-якого нотаріуса за місцем Вашого територіального перебування.

Марія
14/05/2018

доброго вечора,Хочу запросити в гості громадяннина Тунісу.Що для цього потрібно і скільки це буде коштувати?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Для оформлення запрошення громадянину Тунісу, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном. Вартість оформлення – 500 грн. Вартість нотаріального завірення запрошення у нашого нотаріуса в Києві – 400 грн.

Анжелика
10/05/2018

Здравствуйте,подскажите пожалуйста, по гостевому приглашению ( гость из италии) для открытия визы должен ли гость предоставить свои какие либо свои финансы. Спасибо!

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Данный вопрос нужно уточнять непосредственно в консульстве Украины, так как у разных консульств разные требования.

Ника
09/05/2018

Добрый день, подскажите пожалуйста. Я бы хотела оформить приглашение своему молодому человеку из Южной Африки. Но мы оба на данный момент проживаем в Китае. Возможно ли нам воспользоваться вашими услугами и оформить приглашение?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Если Вы сейчас не находитесь на территории Украины, то оформить приглашение возможно только через посольство/консульство Украины в Китае.

Оксана
07/05/2018

Що потрібно для того щоб надіслати запрошення для громадянина Алжиру .

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Для оформлення запрошення іноземцю з Алжиру, слід надіслати на нашу електронну адресу corp@justicon.ua - скан-копію паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копію паспорта іноземця - адресу проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (з дати по дату) – максимум 90 днів.

Оксана
05/05/2018

Чи можете ви зробити гостьове запрошення для гром-на Республіки Пакистан ? Він планує перебувати в Україні близько 7 днів. Скільки буде коштувати запрошення? І яка сума повинна бути на банківському рахунку? Я не зареєстрована в Києві.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Так ми можемо підготувати гостьове запрошення для громадянина Пакистану. Наші послуги з оформлення коштуватимуть - 500 грн., якщо Ви проживаєте в Києві, то нотаріальне завірення у нашого нотаріуса - 400 грн. Запрошувати слід за адресою реєстрації запрошуючої сторони, не залежно від фактичного місця проживання. Орієнтовна сума на банківському рахунку – 13 600 грн. Проте, наполягаємо передбачити хоча б 2-недільний строк, так як буває необхідність перенесення рейсів чи т.п. (у даному випадку – 21 533 грн. на рахунку).

Мария
05/05/2018

Добрый день. Какие документы необходимы для оформления приглашения гражданке Сирии, в данный момент находящейся в Саудовской Аравии?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня, Марія! Для оформлення запрошення іноземцю, слід надіслати на нашу електронну адресу corp@justicon.ua - скан-копію паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копію паспорта іноземця - адресу проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (з дати по дату) – максимум 90 днів.

Надежда
03/05/2018

Добрый день, Подскажите, пожалуйста, может ли гражданин Ирана (с посвидкой) оформить приглашение родителям в Украину и на какой срок? Какие нужны документы? Понадобятся ли банковские выписки?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня, Надія! Громадянин Ірану, який має посвідку може оформити запрошення для своїх батьків, проте період, на який вони будуть запрошені не може перевищувати строк дії посвідки. Необхідні документи: - скан-копія паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копія паспорта іноземця - адреса проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (з дати по дату) – максимум 90 днів. Для оформлення запрошення виписка з банку не потрібна, проте може знадобитися при оформленні візи, це питання потрібно уточнювати в конкретному посольстві/консульстві.

Світлана
02/05/2018

Які документи потрібні , щоб я зробила запрошення іноземцю з Алжиру?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Для оформлення запрошення іноземцю з Алжиру, слід надати: - скан-копію паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копію паспорта іноземця - адреса проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (в межах 90 днів)

Руслана
01/05/2018

Здравствуйте. Я хочу пригласить в Украину гражданина ОАЭ на 10 дней, что мне для этого нужно?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Для приглашения гражданина ОАЭ понадобится текст приглашения для предоставление в Посольсто Украины в ОАЭ, а так же страховка на сумму от € 30 тыс., которая должна действовать на период пребывания ностранного гражданина, и справку-подтверждение возможности приглашающей стороны содержать приглашенного. Более детальную информацию предоставляет непосредственно Посольство.

Олеся
24/04/2018

Скільки коштує оформлення всього пакета документів для запрошення?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрий день! Вартість оформлення запрошення для 1 особи, включаючи послуги нотаріуса - 900 грн.

Олеся
23/04/2018

Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, які потрібні документи для оформлення запрошення для громадянина Єгипта. Як швидко його можна оформити і направити?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Для оформлення запрошення від Вас необхідні: скан-копії Вашого громадянського паспорту, податкового номеру та паспорту іноземця для виїзду закордон, інформація про те, де іноземець мешкає закордоном та де буде проживати в Україні, а також дати, на які Ви його запрошуєте. Процес займає 1 робочий день. Надіслати запрошення іноземцю необхідно самостійно.

Анна
22/04/2018

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, какие документы нужны при оформления приглашения для гражданина Казахстана? Нужен ли документ о способности приглашающей стороны содержать иностранца на весь срок пребывания?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день, Анна. Гражданине Казахстана имеют право безвизового въезда на территорию Украины. Следовательно, оформлять приглашение для них не нужно. Въезд осуществляется только по загранпаспорту. С уважением, Екатерина

людмила
19/04/2018

Добрый день! Скажите можно сделать регистрацию иностранцу если приглашение с одного города а зарегистрировать в другом? Или тот кто делает приглашение должен и регистрировать? Спасибо.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Иностранца, который прибыл в Украину на временное пребывание по приглашению нет необходимости прописывать (регистрировать место проживания).

Натали
19/04/2018

Нужно ли делать перевод паспорта иностранца для приглашения?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день!Нет, делать перевод паспорта иностранца для оформления приглашения необязательно, но желательно указывать особенности транслитерации ФИО, если такие имеются или если ранее приглашение уже делалось.

Тамара
17/04/2018

Доброго дня. Чи запрошення, які ви робите, виконані двома мовами: українською і також мовою країни, звідки запрошується іноземець ?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Запрошення для вїзду в Україну готуються на державній мові, у відповідності до Порядку #118 щодо оформлення візових документів для в'їзду в Україну іноземців.Крім того, запрошення приймається українським консульством закордоном, тому воно і не має бути на двох мовах.

Вікторія
12/04/2018

На якій мові повинні бути дані громадянина Алжиру. Я не живу в Києві. Чи потрібно мати на рахунку кошти, скільки? Скільки часу дійсне запрошення, як краще відправляти в Алжир?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Запрошення оформлюється українською мовою, але для оформлення достатньо скан-копії з англійським перекладом. Для оформлення запрошення немає особливого значення Ваше місце реєстрації. Так, за загальним правилом потрібно мати на рахунку певну суму коштів, проте це слід уточнювати в кожній країні безпосередньо. Запрошення дійсне до моменту пред'явлення або до моменту спливу строку перебування, передбаченого в запрошенні. Для відправлення можете скористатися поштовими сервісами на кшталт DHL.

Вікторія
12/04/2018

Доброго дня! Скажуть будь ласка які документи потрібні для оформлення запрошення для громадянина Алжиру на проживання в Україні, скільки часу робиться запрошення і яка його вартість

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Для оформлення запрошення від Вас необхідні: скан копії Вашого паспорту, податкового коду та паспорту іноземця інформація про те, де іноземець мешкає закордоном та де буде проживати в Україні, а також дати, на які Ви запрошуєте. Процес займає 1 робочий день. Вартість, включаючи послуги нотаріуса із завірення запрошення, - 900 грн. (у разі, якщо Ви проживаєте в Києві).

Юлія
09/04/2018

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можливо зробити запрошення для громадянина Лівіі і якщо так то скільки часу це займає та яка вартість?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Так, ми оформлюємо запрошення для громадян Лівії, процес займає 1 робочий день. Вартість, включаючи послуги нотаріуса із завірення запрошення, - 900 грн.

Таня
05/04/2018

Як оформити гостьову запрошення для друзів з алжиру. Скільки часу вони можуть перебувати на території України? Яка вартість оформлення?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Спочатку ми оформлюємо текст запрошення, після чого його потрібно лише завірити у нотаріуса. Перебувати громадяни Алжиру можуть на території України не більше, ніж 90 днів протягом 180. Вартість оформлення запрошення для 1 особи, включаючи послуги нотаріуса - 900 грн.

Юлія
02/04/2018

Скажіть будь-ласка, як зробити запрошення на возз'єднання сім'ї іноземцю з Конго з яким маю спільну дитину, але ми не одружені.?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Дякую за звернення в нашу компанію! На сьогодні запрошення від фізичної особи оформлюється нотаріально. Ми можемо підготувати для Вас коректний текст запрошення і, якщо Ви проживаєте в Києві, то у домовимось для Вас про зустріч з нотаріусом, а якщо ні - можете звернутися з підготовленим нами текстом до будь-якого нотаріуса у Вашому місті для засвідчення. Вартість послуги з нотаріальним засвідченням в Києві - 850 грн., без - 500 грн.

Олександра
18/10/2017

Що потрібно для оформлення гостьового запрошення для громадянина Єгипту?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрий день. Для оформлення запрошення необхідно розуміти хто являється приймаючою стороною: фізична особа чи компанія?

Яна
08/06/2017

Добрый день! Выдаються уже приглашение для иностранцев в Украину?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день, Яна. На данный момент достаточно оформить заявление-приглашение в нотариальной форме. Наша компания может помочь Вам в подготовке текста такого заявления и организует его подписание у нотариуса. С уважением, Екатерина

Діана
23/05/2017

Доброго дня! Моя мати (українка) працює в Москві,влітку приїде до дому,і хоче запросити друга з Іраку погостити у нас. Чи можу я від її імені оформити в юриста запрошення,чи це повинна робити тільки вона?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день, Диана. Для оформления приглашения принимающая сторона должна подойти к нотариусу для подписания заявления. От имени мамы Вы не можете подписать такое заявление у нотариуса, но мы можем оформить приглашение - заявление от Вашего имени. С уважением, Екатерина (098) 1000-176

Olga
23/05/2017

Добрий день! На сайті http://dmsu.gov.ua/ вказано, з 16.04.2017 не потрібно оформлювати запрошення в ДМС. А потрібна тільки заява засвідчена нотаріально. Мене цікавить запрошення від фізичної особи і що для цього потрібно згідно нових законодавчих вимог. Ваші юристи оформлюють такі запрошення і яка їх вартість згідно нових змін в законодавстві? Наперед дякую!

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день, Ольга. Действительно, с 16.04.2017 года ГМС не оформляет приглашения. На данный момент для открытия краткосрочной визы по приглашению физического лица достаточно предоставить заявление от этого физического лица. заверенное нотариально, и копию паспорта приглашающей стороны. Наша компания может помочь Вам в оформлении заявления-приглашения. Для этого нам необходима копия паспорта иностранца и копия Вашего паспорта (при подписании заявления нотариусу нужно предоставить оригинал Вашего паспорта). С уважением, Екатерина (098) 1000-176

Натали
24/04/2017

Здравствуйте. Если иностранец забронировал отель - нужна ли справка с банка при оформлении частного приглашения?И отправляете ли вы документы в другие страны (напрямую клиенту)?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. На данный момент нет необходимости получать справку банка. С середины апреля действуют новые правила оформления приглашений и виз. Наша компания может помочь в оформлении приглашения, если Вы находитесь в Киеве, но мы не отправляем документы зарубеж. С уважением, Екатерина (098) 1000-176 (093) 1000-176

Олександра Власова
17/02/2017

мені потрібно запрошення для друга з Йорданії. Яка сума повина бути на банківському рахунку

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Олександра, доброго дня. Сторона, яка запрошує, повинна мати кошти в 20 - кратному розмірі прожиткового мінімуму, установленого в Україні на день в'їзду в Україну, на одного іноземця розраховуючи на місяць. Якщо термін перебування іноземця або особи без громадянства в Україні становить менше або більше одного місяця, зазначена сума ділиться на середньоарифметичну кількість днів місяця (30 діб) і множиться на планову кількість днів перебування ( до цієї суми додається п'ять днів). Тобто на день перебування іноземця у Вас має бути не менше 1070 грн на рахунку. З повагою, Катерина

Іванна Ліга
26/11/2016

Доброго дня. Я хочу пригласити друга з Сірії. Але я не прописана ні в Києві, ні в київській області. Під скажіть я взагалі зможу зробити запрошення?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Ви маєте право оформити запрошення другові гр-ну Сирії. Для цього треба звернутися в міграційну службу за місцем реєстрації. З повагою, Катерина

Юлия
01/10/2016

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, сколько будет стоить приглашение гражданину Пакистана? И подскажите еще, сможет ли человек приехавший по приглашению физ. лица подать свои документы в университет и если его примут, продлить визу?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Наша компания может помочь в оформлении приглашения гр-на Пакистана при условии, что приглашающая сторона прописана в Киеве. Стоимость - 2500 грн, срок - 5-6 р.д. Продлить частную визу, ссылаясь на учебу, нельзя. Что касается принятия на учебу по частной визе, то это решение принимает каждый университет в зависимости от своей сложившейся практики. С уважением, Екатерина

Veronika Vrublevska
21/08/2016

Мені потрібно запрошення для друга з Алжиру. Він планує перебувати в Україні близько 10 днів. Скільки буде коштувати запрошення? І яка сума повинна бути на банківському рахунку?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Наша компанія може допомогти Вам в оформленні запрошення гр-на Алжиру за умови Вашої реєстрації в Києві. Вартість наших послуг - 1500 грн, строк - 20 р.д., 2500 грн -5 р.д. На рахунку має бути близько 10 000 грн. З повагою, Катерина (098) 1000-176 (093) 1000-176

Anna Kostina
11/03/2016

Здравструйте! я живу в Германии и хочу сделать приглашение для своих друзей с индийскими паспортами, которые тоже живут в Германии и имеют вид на жительство. они хотят вместе со мной прилететь в Украину как туристы. могу ли я оформить приглашение? спасибо

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Для оформления приглашения приглашающая сторона, т.е. Вы должны находится в Украине. К сожалению, дистанционно Вы не можете оформить приглашение. Если у Вас есть родственники/друзья, которые зарегистрированы в Киеве, наша компания в кратчайшие сроки поможет им получить приглашения на имя гр-н Индии.

Саша
08/01/2016

Добрый день. Хочу пригласить к себе девушку в Киев. Родом она с России. Живёт и проживает там. Срок проживания в гостях 30 дней (месяц). Присутствует съемная квартира, проживать и находиться она будет со мной. Что требуется для оформления документов и какая стоимость будет?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Для гр-н России предусмотрен безвизовый порядок въезда в Украину. Однако, учитывая сложившуюся ситуацию, для подтверждения цели въезда Вы можете оформить у нотариуса заявление-приглашение для девушки. Наша компания может помочь Вам в оформлении такого заявления.

Soly
08/01/2016

Добрый день! Подскажите, для гражданина Ирака (загран паспорт Иракский ) который проживает и работает в Турции 7 лет ( имеется вид на жительство) может ли помочь ему приглашение оформленное Вами сделать визу в Украину в Стамбуле?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Наша компания может помочь Вам в оформлении приглашения в минимальный срок - до 5 р.д. независимо от места проживания гр-на Ирака. С оригиналом приглашения он может обратиться в Консульство Украины по месту своего проживания, т.е. в Стамбуле и ему откроют визу на въезд в Украину.

Света
22/04/2015

Добрый день!хочу пригласить мать и брата мужа к себе. Прописана в Киеве.они Сирийцы.справки с банка нет. Можно ли как то обойти этот документ.приглашаю я родствеников. И можете ли Вы сделать им частное приглашение.заранее спасибо!

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте, для оформления приглашения можно написать гарантийное письмо, но примет ли его миграционная служба в районе вашей регистрации нужно уточнять там. Сотрудники нашей компании могут помочь Вам в оформить приглашение для членов семьи. За подробной информацией обращайтесь по телефону: (098) 1000-176

Елена Сорокина
06/12/2014

Добрый день.Моя дочь сдала документы на приглашение друга из Германии,но через определенный срок ей отказали,т.к молодой человек,закончив университет уехал туда не сдав тимчсове посвідчення.Есть ли надежда получить приглашение не через ОВИР?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день, Елена. Приглашение оформляется исключительно через ОВИР (правильное название - Государственная миграционная служба). Для граждан Германии приглашение оформлять не нужно. Возможно, это и было причиной отказа. Если же действительно отказ был по причине не сдачи вида на временное проживание, то мне нужна от Вас более детальная информация. Предлагаю прояснить эту ситуацию по тел. Мой контактный тел (098) 1000-176, (093) 1000-176 С уважением, Екатерина

Марина
28/11/2014

Добрый день. Скажите пожалуйста, вы делаете приглашения иностранцам, которые хотят поситить Украину с целью туризма? В данном случае речь идет о гражданине Саудовской аравии, который хочет провести новогодние праздники на Украине во Львовской области Трускавец, срок перебивание здесь 10 дней, отель забронирован. Если делаете, то сколько это будет стоить? И сколько дней уйдет на оформление приглашения? Заранее благодарю за ответ. С уважением Марина Г.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте Марина, мы можем помочь в оформлении и подачи документов для оформления частного приглашения иностранцу от Вашего имени (Вы будете выступать принимающей стороной), при условии, что адрес Вашей регистрации в Киеве. Что касается сроков и стоимости оформления документов: 20 рабочих дней - 1500 грн. 5 рабочих дней - 2500 грн.

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти

Пов'язані послуги