goup

Отримання свідоцтва платника єдиного податку/платника ПДВ

Замовте зараз: +380(98)1000-176

Завдання

Вам необхідно внести компанію в реєстр платників податку на додану вартість (ПДВ)?!

У Вас виникли труднощі при поданні документів на внесення в реєстр єдиного податку?!

Оптимальне рішення

Платником податку на додану вартість можна зареєструватися в обов'язковому або добровільному порядку.

В обов’язковому - якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1000000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання), крім особи, яка є платником єдиного податку першої - третьої групи. Реєстраційна заява подається до контролюючого органу не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій.

В добровільному - якщо особа, яка відповідно до пункту 181.1 статей 181 Податкового Кодексу не є платником податку у зв'язку з тим, що об'єми оподатковуваних операцій відсутні або менші встановленою цією статтею суми, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за його заявою. У разі добровільної реєстрації реєстраційна заява подається не пізніше, ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважаються платниками податку і мають право на податковий кредит і складання податкових накладних.

Для внесення суб'єкта господарської діяльності в реєстр платника єдиного податку необхідно подати заяву встановленого зразка до податкової інспекції за місцезнаходженням (місцем проживання). Заява подається за 15 днів до початку кварталу.

 

Наші юристи допоможуть Вам швидко стати на облік як платника єдиного податку або податку на додану вартість!

Переваги роботи з нами

Замовте у нас, тому що:

  • Наша компанія надає послуги в цій сфері з 2008 року
  • Наші юристи на додаток до вищої юридичної освіти вивчили "від і до" практичну сторону питання
  • Ми гарантуємо результат, а якщо він не досягнутий - не вимагаємо оплати наших послуг, про що прямо вказуємо в договорі
  • Ми проконсультуємо Вас безкоштовно
  • І, нарешті, найкраща характеристика нашої роботи - це наші клієнти

Звертайтеся, і ми гарантовано досягнемо бажаного вами результату!

Вартість стандартного пакету послуг

Отримання свідоцтва платника єдиного податку/платника ПДВ

Переглянути весь прайс-лист

Відгуки та коментарі

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
Review form