goup

Оформлення поліса медичного страхування іноземців, які тимчасово знаходяться в Україні

Оформимо при Вас медстраховку, для Посвідки на проживання або візи, від надійної страхової компанії.

Замовте зараз: +380(98)1000-176

Детально про послугу

Поліс медичного страхування іноземців, які тимчасово перебувають в Україні – це один з необхідних документів для пред'явлення в уповноважений орган, якщо Ви бажаєте оформити посвідку на тимчасове проживання на території України або продовжити строк її дії.

Зверніть увагу, що потрібна страховка на надання екстреної медичної допомоги іноземцям в Україні, й оформляється вона тільки деякими страховими компаніями.

На громадян Азербайджанської Республіки, Республіки Вірменія, Республіки Білорусь, Грузії, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Таджикистан, Республіки Узбекистан вимога про оформлення страхового поліса не поширюється, тому що перераховані держави є учасниками Угоди про надання медичної допомоги громадянам держав-учасників Співдружності Незалежних Держав.

Однак при оформленні посвідки на тимчасове проживання незалежно від Вашого громадянства у Вас обов'язково зажадають даний поліс медичного страхування.

У випадку відсутності у Вас страхового поліса, ми готові одержати його на Ваше ім'я, для цього нам необхідна тільки копія Вашого паспорта.

 

ВАЖЛИВО

Поліс медичного страхування необхідно оформляти на строк не менший від терміну дії посвідки на тимчасове проживання.

 

 

Законодавство

  • Угода про надання медичної допомоги громадянам держав-учасників Співдружності Незалежних Держав
  • Закон України «Про правовий статус іноземців і осіб без громадянства»
  • Постанова КМ України від 28 березня 2012 року № 251 «Про затвердження Порядку оформлення, виготовлення й видачі посвідки на постійне проживання й посвідки на тимчасове проживання й технічного опису їх бланків і внесення змін у постанову Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2002 р. № 1983»
  • Наказ МВС України від 15 липня 2013 № 681 «Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання й посвідки на тимчасове проживання»

Ціна послуги та супутні пропозиції

Вартість наших послуг

Оформлення поліса медичного страхування іноземців, які тимчасово знаходяться в Україні Поліс медичного страхування: на 1 рік від 900/1200 грн

Відгуки та коментарі

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти

Пов'язані послуги