(093) 1000 176
(093) 1000 176
(098) 1000 176
RU r r
»
»
Про компанію

Про компанію

Наші клієнти
МИ
Юридична компанія «ЮСТІКОН» була заснована в Києві у 2008 році.

На сьогодні компанія об'єднує близько 20 фахівців різних галузей права: міграційне право, корпоративне право, земельне право, нерухомість, будівництво, захист інтересів у судах, ліцензування, сертифікація, інтелектуальна власність, інше.

Компанія «ЮСТІКОН» стала надійним юридичним консультантом для малого, середнього і великого бізнесу в Україні. Завдяки успішному досвіду роботи і успішній реалізації проектів компанія розширила спектр послуг з юридичного супроводу бізнесу в Україні, а з 2013 року - і бізнесу за кордоном.

НАША ПЕРЕВАГА
Як істотну перевагу наші клієнти виділяють принцип роботи «під ключ». Такий результат досягається завдяки злагодженій роботі декількох відділів, кожен з яких відповідальний за певний напрямок, і комплексному портфелю послуг, що створений для обслуговування повного життєвого циклу бізнесу від стадії його створення до стадії його ліквідації.

ВІДМІННІСТЬ
Гордістю нашої компанії є проект #ProBono - безкоштовна допомога незаможним громадянам України. Ми не зупиняємося на досягнутому і тому проект #ProBono розвиватиметься.

КОЛЕКТИВ
Головним активом компанії є колектив. Наші фахівці не лише консультують, добровільно беруть участь в проекті #ProBono, але і самостійно ініціюють обговорення актуальних питань.

ОФІС
Наш офіс знаходиться в центрі міста Києва за адресою: вул. Старовокзальна, 18, 2 поверх. Завжди раді бачити Вас у нашому офісі!


Вгору