goup

Чому клієнти обирають саме нас

Досвід

За час діяльності ми накопичили унікальний досвід, який дозволяє вирішувати завдання клієнтів з найменшими витратами часу і зусиль!

Гарантії якості

Наша компанія гарантує досягнення необхідного результату! Ця гарантія закріплена в договорі на надання послуг, який ми в обов'язковому порядку укладаємо перед початком співпраці з кожним клієнтом

Вартість

Ціноутворення в нашій компанії залежить від ринкової вартості послуг. Наша ціна - це індикатор середньої ринкової вартості послуги. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок.

Ніколи розбиратися? Ми допоможемо

Нам довіряють

«ЮСТІКОН» - юридична компанія з повним комплексом послуг для малого, середнього і великого бізнесу.
 Спеціалізація компанії складається з наступних практик:

  1. Корпоративне право (проведемо всі дії, пов'язані з корпоративними правами в Україні: від реєстрації нової компанії до супроводу процедури ліквідації)
  2. Ліцензування, дозволи, сертифікація (в мінімальні терміни допоможемо оформити всі види дозвільних документів для роботи бізнесу)
  3. Судова практика (захистимо ваші інтереси в судах, допоможемо повернути борги, оскаржимо рішення контролюючих органів, супроводимо виконання судового рішення)
  4. Міграційне право (оформимо всі необхідні документи, для легального перебування іноземців в Україні, також посприяємо громадянам України, які виїжджають за кордон)
  5. Абонентське обслуговування (юридичне та бухгалтерське обслуговування бізнесу)

Під кожен напрямок сформований відділ кваліфікованих юристів, які мають теоретичні та практичні навички в даній тематиці.

Компанія «ЮСТІКОН» заснована в 2008 році. З моменту заснування і по сьогоднішній день офіс компанії знаходиться в столиці України - місті Києві.